Męskie dodatki – jak dobrać je do stylizacji?

Styl życia
punktzaczepienia
Męskie dodatki – jak dobrać je do stylizacji?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

znakomicie podkreślić charakter stroju, a także pomogą wyróżnić się z tłumu. Warto też wiedzieć, że są tak samo ważne w ubiorze casualowym, jak i formalnym. Na co więc zwrócić uwagę podczas ich wyboru?

Stylizacje formalne, czyli prostota i klasa

Ubiór formalny rządzi się swoimi prawami, które szczegółowo określa dress code. Tutaj nie ma miejsca na szaleństwa, a każdy element ubioru powinien współgrać z pozostałymi. W przypadku dodatków, oznacza to konieczność ich dopasowania pod względem kolorystycznym. I dlatego pasek, obuwie oraz zegarek powinny być w tym samym kolorze: najczęściej granatowym, brązowym lub czarnym. Co z biżuterią? Jakiekolwiek naszyjniki powinny być raczej ukryte pod koszulą, warto za to wyposażyć się w spinki do mankietów, które prezentują się bardzo elegancko i szykownie.

Męska biżuteria idealna na co dzień

Dobierając dodatki do stroju codziennego, można kierować się tylko i wyłącznie swoimi upodobaniami. Nie należy też bać się nieco bardziej odważnej biżuterii, która jest bardzo modna. Wśród męskich dodatków tego typu, warto wymienić choćby złote i srebrne łańcuszki oraz skórzane bransolety. Można je znaleźć w np. tym sklepie: https://missebo.pl/pol_m_BIZUTERIA-MESKA-388.html. Taka biżuteria nada dla każdego stroju bardziej indywidualnego charakteru. Wielu mężczyzn przekonuje się też do naszyjników – z nieśmiertelnikiem lub krzyżem, które są niezwykle efektowne i wyglądają ciekawie w towarzystwie nawet zwykłego t-shirtu. W takiej stylizacji można być pewnym, że skutecznie zwróci się uwagę innych osób.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak się przygotować na psa w domu?
Jak się przygotować na psa w domu?
Pojawienie się w domu nowego członka rodziny w postaci małej włochatej, szczekającej kulki to wielkie wydarzenie. Wielu ludzi nie zdaje […]
Polecamy