Czar Citroëna HY L3500 – symbolu objazdowej jadłodajni

Hobby i sport
punktzaczepienia
Czar Citroëna HY L3500 – symbolu objazdowej jadłodajni
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Citroën HY L3500 powstał tuż po drugiej wojnie światowej i był produkowany aż do 1981 roku. Auto zachwycało swoją prostotą, bezawaryjnością oraz bardzo ciekawym wyglądem. Co więcej, model ten od pierwszych miesięcy na rynku stały się symbolem objazdowych jadłodajni. A zatem, skąd się wzięła popularność Citroëna HY L3500?

Hamburger prosto z budki – smak dzieciństwa

Lata 50., 60. i 70. to okres ogromnej popularności dań sprzedawanych w food truckach. Jednocześnie przełom lat 50-tych i 70-tych to również czas, kiedy z linii produkcyjnych zjeżdżało najwięcej popularnych Citroënów HY. Nie powinien dziwić zatem fakt, iż auta te stały się znanym do dziś symbolem jedzenia sprzedawanego przy drogach. Na szczęście współcześnie idea food trucków znów cieszy rosnącą popularnością. Trend ten potwierdza dużą ilość osób, która chce skorzystać z usług, jakie świadczy wypożyczalnia przyczep gastronomicznych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak podkreślić wcięcie w talii?
Jak podkreślić wcięcie w talii?
Kobiety marzą zazwyczaj o smukłej i proporcjonalnej figurze klepsydry. Niestety niewiele z nich może się pochwalić widocznym, naturalnym zwężeniem w […]
Polecamy