Wersalka – czy ten mebel znajduje jeszcze zastosowanie w pomieszczeniach urządzonych w sposób nowoczesny?

Dom
punktzaczepienia
Wersalka – czy ten mebel znajduje jeszcze zastosowanie w pomieszczeniach urządzonych w sposób nowoczesny?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wersalki przez wiele lat królowały w mieszkaniach naszych dziadków, a potem rodziców. Jednak zaglądając na stronę https://meblem4.pl/wersalki,c89.html, przekonać się można, że ten kojarzący się z czasami PRL-u mebel wcale nie odszedł w zapomnienie. Sięga po niego coraz większa grupa klientów i miłośników unikalnego designu sprzed lat. Tylko czy stara, poczciwa wersalka dobrze będzie wyglądać także i we współczesnych wnętrzach?

Stara wersalka w nowoczesnym stylu – czy to możliwe?

Współczesne wersalki mogą sprawdzić się w niemal każdym wnętrzu i pomieszczeniu. Doskonale wyglądać będą w przytulnych salonach, pokojach dziecięcych i sypialniach, a nawet na oszklonych werandach, czy też w ogrodach zimowych. Świetnie odnajdują się także w pokojach gościnnych. Na co dzień zajmować będą niewiele miejsca, a nocą zapewnia naszym gościom komfort, wygodę i spokojny odpoczynek. Wbudowane w wersalkach pojemniki na pościel zagwarantują też dodatkowe miejsce do przechowywania w mieszkaniu.

Produkowane w wielu kolorach i wzorach, wykończone różnymi materiałami tapicerskimi wersalki idealnie dopasują się do każdego wnętrza. Wśród nich znajdziemy te projektowane w prostym, acz eleganckim fasonie skandynawskim. A także te bardziej klasyczne, stylizowane na bogaty, pałacowy styl. Współczesne wersalki potrafią przykuć wzrok i dopasować się idealnie do większości wnętrzarskich trendów. Są przy tym niezwykle wygodne i zapewniają nam popołudniowy relaks przed telewizorem, krótką drzemkę lub nawet całonocny wypoczynek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Pogłębiarka refuler, czyli sposób na wydajne wydobycie piasku oraz żwiru
Pogłębiarka refuler, czyli sposób na wydajne wydobycie piasku oraz żwiru
Pogłębiarka Refuler to pływająca morska pompa pogłębiająca, która może być wykorzystywana do wydobywania piasku i żwiru. Konstrukcja pływająca umożliwia pracę […]
Polecamy