Wersalka – czy ten mebel znajduje jeszcze zastosowanie w pomieszczeniach urządzonych w sposób nowoczesny?

Dom
punktzaczepienia
Wersalka – czy ten mebel znajduje jeszcze zastosowanie w pomieszczeniach urządzonych w sposób nowoczesny?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wersalki przez wiele lat królowały w mieszkaniach naszych dziadków, a potem rodziców. Jednak zaglądając na stronę https://meblem4.pl/wersalki,c89.html, przekonać się można, że ten kojarzący się z czasami PRL-u mebel wcale nie odszedł w zapomnienie. Sięga po niego coraz większa grupa klientów i miłośników unikalnego designu sprzed lat. Tylko czy stara, poczciwa wersalka dobrze będzie wyglądać także i we współczesnych wnętrzach?

Stara wersalka w nowoczesnym stylu – czy to możliwe?

Współczesne wersalki mogą sprawdzić się w niemal każdym wnętrzu i pomieszczeniu. Doskonale wyglądać będą w przytulnych salonach, pokojach dziecięcych i sypialniach, a nawet na oszklonych werandach, czy też w ogrodach zimowych. Świetnie odnajdują się także w pokojach gościnnych. Na co dzień zajmować będą niewiele miejsca, a nocą zapewnia naszym gościom komfort, wygodę i spokojny odpoczynek. Wbudowane w wersalkach pojemniki na pościel zagwarantują też dodatkowe miejsce do przechowywania w mieszkaniu.

Produkowane w wielu kolorach i wzorach, wykończone różnymi materiałami tapicerskimi wersalki idealnie dopasują się do każdego wnętrza. Wśród nich znajdziemy te projektowane w prostym, acz eleganckim fasonie skandynawskim. A także te bardziej klasyczne, stylizowane na bogaty, pałacowy styl. Współczesne wersalki potrafią przykuć wzrok i dopasować się idealnie do większości wnętrzarskich trendów. Są przy tym niezwykle wygodne i zapewniają nam popołudniowy relaks przed telewizorem, krótką drzemkę lub nawet całonocny wypoczynek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym jest makijaż permanentny i jakie są podstawowe różnice między standardowym rozwiązaniem?
Czym jest makijaż permanentny i jakie są podstawowe różnice między standardowym rozwiązaniem?
Tradycyjny makijaż nakładamy kilka do kilkunastu minut, raz wychodzi nam lepiej, a raz gorzej. Po całym dniu nałożone kosmetyki nie […]
Polecamy