Jakie są typy igieł do tatuażu?

Styl życia
punktzaczepienia
Jakie są typy igieł do tatuażu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Igły do tatuażu są najważniejszą częścią maszyny do tatuażu. To właśnie igła faktycznie przebija skórę i umieszcza tusz w skórze właściwej.

Igły do tatuażu są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, o różnej grubości i długości igieł. Najczęściej spotykanym typem jest okrągła igła do cieniowania, która służy do wypełniania dużych obszarów kolorem. Inne typy obejmują:

Round shader

Okrągła igła do cieniowania to krótka, jednopunktowa igła, która może być używana do wypełniania dużych obszarów koloru lub cienia.

Round liner 

Okrągły liner to długa, jednopunktowa igła, która jest używana do obrysów i małych szczegółów.

Płaski shader 

Płaski shader to dwupunktowa igła z jedną końcówką zaokrągloną, a drugą spiczastą. Używa się jej do cieniowania, kolorowania między liniami i wypełniania większych obszarów kolorem.

Linijka 

Linijka to dwupunktowa igła z obiema końcówkami zaostrzonymi i zazwyczaj dłuższymi niż pozostałe rodzaje igieł. Używa się jej do obrysowywania wzorów i małych szczegółów, takich jak napisy lub dodawanie dodatkowych kształtów do istniejącego wzoru tatuażu (takich jak gwiazdy lub serca).

Krzywa francuska 

Krzywa francuska jest kolejnym rodzajem igły z podwójną końcówką, w której obie końcówki są spiczaste, ale ma owalny kształt zamiast prostych linii, jak robią to liniowe linery. Krzywe francuskie są używane do kolorowania w obrębie linii już istniejących wzorów lub dodawania dodatkowych elementów.

Jeśli chcesz jakąś kupić, to koniecznie sprawdź witrynę internetową, aby poznać szczegóły: https://elcartel.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Krawat – na jakie okazje go ubrać?
Krawat – na jakie okazje go ubrać?
Krawat to długi kawałek materiału, który jest wiązany wokół szyi i zapinany w węzeł, który jest często noszony przez mężczyzn […]
Polecamy